طراحي سايت | طراحي اپليكيشن | فروشگاه ساز
طراحي سايت | طراحي اپليكيشن | فروشگاه ساز

هزينه ساخت فروشگاه آنلاين در شهر تهران

فروشگاه ­هاي آنلاين محبوبيت بسياري در بين مردم پيدا كرده­اند. امروزه گشت و گذار و خريد در اين فروشگاه ­ها بيش از گذشته است. بسياري از كسبه براي افزايش شهرت و مشتري فروشگاه خود اقدام به طراحي فروشگاه اينترنتي مي­كنند. برخي نيز تنها با ساخت فروشگاه آنلاين در تهران به راحتي يك كسب و كار با هزينه ­اي بسيار پايين راه اندازي مي­كنند. راه اندازي وساخت فروشگاه آنلاين در شهر تهران بيش از هرجاي ديگر كشور از اهميت برخودار است. اين شهر جمعيت بالايي دارد. به علاوه اينكه انواع هزينه ­هاي براي فروشگاه­ها بسيار بالاست. اگر شما نيز صاحب كسب و كاري هستيد، توصيه مي­كنم اين مقاله را به خوبي مطالعه كرده و سپس تصميم خود را بگيريد تا با طراحي يك فروشگاه اينترنتي تجربه­ اي تازه و لذت بخش از افزايش فروش و جذب مشتري را حس كنيد.

چرا فروشگاه آنلاين باعث افزايش فروش مي­شود؟

فرض كنيم شخصي نياز به كالاي خاصي پيدا كرده است. اولين كاري كه انجام مي­دهد اين است كه وارد گوگل شده كالاي مورد نظر خود را سرچ مي­كند تا به اطلاعاتي درباره ي برندهاي مختلف، ويژگي ها و قيمت دسترسي پيدا كند. در حين اين گشت و گذار و جستجو ممكن است وارد فروشگاه آنلايني شود، كالاي مورد نظر خود را بيايد و سفارش دهد.

حتي ممكن است شخصي نياز به كالا نداشته باشد و در هنگام گشت و گذار در اينترنت با فروشگاهي روبه رو شده كالايي را ببيند و تصميم به خريد بگيرد. يا ممكن است فردي علاوه بر كالاي مورد نظر خود كالاهاي ديگري نيز از فروشگاه بخرد. پس يكي از ديگر مزيت هاي سايت­هاي فروشگاهي اين است كه حتي كسي را كه نيازمند واقعي كالا نيست به مشتري تبديل مي­كند.

ساخت فروشگاه آنلاين 

نكته مهم ديگر كه باعث افزايش فروش از طريق فروشگاه آنلاين در تهران مي­شود، عدم محدوديت زمان و مكان است. جامعه هدف شما بسيار بزرگتر خواهد شد و افراد از شهرهاي مختلف از سايت شما خريد خواهند كرد. شما نيز مي­توانيد خدمات خود را در هر روز و ساعتي ارائه داده و پاسخگوي مشتريان خود باشيد.

با طراحي فروشگاه آنلاين در تهران هزينه ­هاي خود را پايين آوريد.

هزينه­ هاي انواع تبليغات بسيار بالاست و ممكن است بازدهي كافي نداشته باشد. شما با طراحي يك فروشگاه آنلاين در تهران مي­توانيد يك تبليغ دائمي با هزينه­ اي بسيار پايين تر داشته باشيد. به علاوه هزينه­ هاي ماهانه شما براي اجاره مغازه و دكور و ... نيز مي­تواند پايينتر بيايد؛ زيرا شما خدماتتان را آنلاين ارائه مي­كنيد و نيازي به يك مغازه بزرگ و مجلل نخواهيد داشت و حتي اگر اجناس زيادي داريد مي­توانيد در انبار نگه داريد. برخي حتي فروشگاه فيزيكي نيز ندارند و فروش خود را كاملا از طريق سايت خود و فضاهاي مجازي انجام مي­دهند و هزينه­ هاي بسيار پاييني دارند در حالي كه مشتريانشان روز به روز در حال افزايش است.

خب حالا كه اهميت ساخت فروشگاه آنلاين در تهران و نقش آن در افزايش فروش و پايين آوردن هزينه­ هاي جانبي را گفتيم، به احتمال زياد به اين موضوع فكر مي­كنيد چرا شما يكي از افرادي نباشيد كه با استفاده از طراحي فروشگاه آنلاين در تهران كسب و كار موفق دارند؟

مشاهده مطالب بيشتر

 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۸:۰۳ | قنمي
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان